Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

De Mono gwiazdą Gminnych Dożynek 2023

Tegoroczne święto plonów w Goleszowie, a więc Gminne Dożynki, uświetni koncert niebywałego formatu, znanego szerokiemu gronu odbiorców muzyki, jakim jest zespół De Mono. Jest to polska gwiazda muzyki rozrywkowej, której utwory od blisko 40 lat grane są przez wszystkie rozgłośnie radiowe w naszym kraju, a jej ponadpokoleniowe hity znane są wielu, tym nieco starszym jak i nastoletnim fanom zespołu.


Zapraszamy również na tradycyjny korowód dożynkowy, który przejdzie drogami Goleszowa przygotowany przez wszystkie sołectwa, a także na obrzęd dożynkowy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Goleszów, występ kapeli Maliniorze i wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Stoiska gastronomiczne będą zapraszały na bogatą ofertę specjałów lokalnych i powszechnie lubianych.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie