Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Chodnik przy ulicy Lotniczej wyremontowany

W czwartek, 22 lutego zostały odebrane prace remontowe związane z odnowieniem chodnika przy ulicy Lotniczej w Goleszowie. Remont obejmował niezbędne roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy, nawierzchni oraz krawężników i obrzeży, a także regulację kratek ulicznych i włazów chodnika.
Inwestycję zrealizowano w ramach projektu pod nazwą „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu w Goleszowie”, dzięki środkom pozyskanym przez Gminę Goleszów na ten cel w kwocie prawie 177 tys. zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. To kolejne gminne przedsięwzięcie służące poprawie bezpieczeństwa na drogach lokalnych.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie