Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Chodnik przy ulicy Lotniczej będzie wyremontowany

Gmina Goleszów wzięła udział w procedurze naboru wniosków do kolejnej edycji Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD), przeznaczonej na poprawę bezpieczeństwa na drogach lokalnych.

Zadanie z terenu naszej gminy, które znalazło się na liście wyników, to remont chodnika przy ulicy Lotniczej. Kwota pozyskana na ten cel wynosi 176 400,00 zł, co stanowi 80% kosztów całości inwestycji.

- To bardzo dobra wiadomość dla naszych mieszkańców. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu będziemy mogli zrealizować kolejne zadanie mające na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu w Goleszowie – komentuje wójt Sylwia Cieślar.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

08.12 2023

Rozświetlenie choinki w gminie Goleszów

godz. 16:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie