Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Barbarian Kids za nami

W dniu dzisiejszym, 15 września w Dzięgielowie odbył się BARBARIAN KIDS. W zawodach, które odbyły się pod patronatem Wójt Gminy Goleszów Sylwii Cieślar, wystartowało ponad 130 zawodników ze wszystkich gminnych szkół podstawowych. Młodzi sportowcy rywalizowali w kategoriach wiekowych 5–6 lat, 7–8 lat, 9–10 lat oraz 11–12 lat. Zawodnicy mieli do pokonania trasę na której rozstawiono 9 przeszkód, o różnym stopniu trudności.

Głównym założeniem zawodów była dobra zabawa - każdy kto ukończył bieg został zwycięzcą i otrzymywał medal, słodki poczęstunek oraz chustę wielofunkcyjną (komin sportowy). 

Organizatorem imprezy był Misyjny Klub Sportowo-Rekreacyjny „Centrum” z Dzięgielowa, który mógł przeprowadzić wydarzenie dzięki wsparciu finansowemu Gminy Goleszów. 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie