Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

50. Międzynarodowy Turniej Szachowy MOKATE w Goleszowie

W najbliższą niedzielę 29 października, na salach Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie rozegrany zostanie jubileuszowy 50. Międzynarodowy Turniej Szachowy MOKATE, tym razem o Puchar Prezesa Zarządu dra Adama Mokrysza. Na liście startowej znajdują się osoby z dużym sukcesami, między innymi wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Szachowej Łukasz Turlej, gruzińska arcymistrzyni Keti Tsatsalaschvili, Karina Cywka czy młoda mistrzyni Martyna Wikar. Obsada kobieca będzie niezwykle silna, co zapowiada bardzo ciekawy turniej i zaciętą walkę. 

Lista uczestników jeszcze nie została zamknięta, można się zatem zapisać i wziąć udział w tym jubileuszowym turnieju. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.

Turniej organizowany jest we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie, przy wsparciu Gminy Goleszów, a fundatorem nagród jest firma Mokate.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie