Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
Zakończenie akcji w 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę

Zakończenie akcji w 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę

W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia odbędzie się finał akcji "W 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę". Z tej okazji organizatorzy zachęcają do ostatniego, wspólnego wejścia na Wyrchgórę oraz udziału w imprezie podsumowującej. Zbiórka dla chętnych do wspólnego, ostatniego wejścia odbędzie się o godz. 16:00 przy skoczni. Podczas podsumowania akcji nie zabraknie pysznego gulaszu oraz ogniska. Będzie to także okazja do wręczenia upominków uczestnikom akcji oraz przeprowadzenia ostatniego losowania nagród-niespodzianek.

- Jeżeli w czasie naszej zabawy odwiedziłeś chociaż raz Wyrchgórę, to nie może Cię zabraknąć na zakończeniu. Jeżeli nie udało Ci się wejść i wrzucić karteczki do skrzynki pocztowej to masz ostatnią okazję - zachęcają organizatorzy.  

Wędrówki w ramach akcji "W 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę" rozpoczęły się 1 czerwca. Od tego czasu, przez kolejnych 80 dni uczestnicy wchodzili, wbiegali lub wjeżdżali siłą własnych nóg na Wyrchgórę by na miejscu wrzucić do skrzynki pocztowej karteczkę z imieniem, nazwiskiem, datą oraz godziną wejścia. Celem akcji było wspólna integracja, promowanie ruchu na świeżym powietrzu oraz zebranie funduszy na tablicę informacyjną zawierającą opis szczytów wraz z ich wysokościami, które oglądamy z punktu widokowego na Wyrchgórze.

Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie