Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zbliżają się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Goleszów

Rozpoczęły się przygotowania do wyborów Młodzieżowej Rady Gminy Goleszów II kadencji. Komisje wyborcze w gminnych szkołach podstawowych przyjmują zgłoszenia kandydatów w terminie od 29 maja do 5 czerwca. Wybory odbędą się 17 czerwca w godzinach 11:00-17:00 w lokalach wyborczych w szkołach podstawowych w Bażanowicach, Cisownicy, Dzięgielowie i w Goleszowie.
Zachęcamy młodzież z terenu gminy Goleszów do kandydowania do młodzieżowej rady oraz wzięcia udziału w głosowaniu w swoim okręgu wyborczym. To doskonała okazja, by mieć wpływ na decyzje podejmowane w gminie, które dotyczą Waszej codzienności. Udział w wyborach to nie tylko możliwość wyrażenia swojego zdania, ale także lekcja odpowiedzialności obywatelskiej i pierwszy krok ku większemu zaangażowaniu w życie społeczne. Pamiętajcie, że Wasz głos ma znaczenie i może przyczynić się do pozytywnych zmian w naszej społeczności. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie