Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zawody wędkarskie strażaków ochotników

W niedzielę, 1 października na akwenie TON w Goleszowie odbyły się finałowe zawody wędkarskie strażaków ochotników w ramach rywalizacji o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie. Strażacy rywalizowali wcześniej na zawodach w Zebrzydowicach i Pruchnej. W finałowej rywalizacji wzięło udział osiem drużyn dorosłych oraz trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu powiatu cieszyńskiego.

Zawody w Goleszowie zakończyły się zwycięstwem zawodnika reprezentującego gminę Zebrzydowice Marcina Grima, który wyprzedził reprezentującego gminę Goleszów Bartosza Grzegorza (OSP Kozakowice) oraz kolejnego reprezentanta Zebrzydowic, Gracjana Grima. Uroczystego wręczenia pucharów dokonała Sylwia Cieślar – Wójt Gminy Goleszów, a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Goleszowie, pod której patronatem odbywały się niedzielne zawody. W klasyfikacji drużynowej niedzielnych zawodów zwyciężyli reprezentanci Zebrzydowic przed Wisłą oraz reprezentacją gminy Goleszów – zawodnikami z OSP Dzięgielów.

Natomiast w łącznej klasyfikacji Grand Prix  2023 po trzech zawodach zwyciężyli zawodnicy z Wisły przed Zebrzydowicami oraz Hażlachem. Zwycięzcy odebrali okazały puchar z rąk Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie Tomasza Bujoka. Goleszowskie drużyny zajęły odpowiednio: 5 miejsce OSP Kozakowice oraz 6 miejsce OSP Dzięgielów. W łącznej klasyfikacji drużyn MDP zwyciężyli reprezentanci Cieszyna (MDP OSP Cieszyn Bobrek).

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

08.12 2023

Rozświetlenie choinki w gminie Goleszów

godz. 16:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie