Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Z głębokim żalem żegnamy Tadeusza Gąsiora

Z wielkim żalem informujemy, że 19 października, w wieku 71 lat, zmarł Tadeusz Gąsior, zasłużony mieszkaniec naszej gminy, wielki społecznik zaangażowany w życie swojego ukochanego Kisielowa. Od 1990 roku przez kolejne dwie kadencje pełnił funkcję radnego. W historii naszej społeczności zapisał się także jako aktywny inicjator wielu wydarzeń, członek Rady Sołeckiej oraz działacz kisielowskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Gąsiora odbędzie się w najbliższą sobotę 21 października, o godz. 15.00, z kościoła katolickiego w Kisielowie na Cmentarz Przykościelny. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie