Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Trwa obóz szkoleniowy w Węgierskiej Górce

Od 26 czerwca grupa ponad 90 dzieci i młodzieży reprezentująca 8 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Goleszów oraz reprezantów Straży z Powiatu Mikołowskiego, uczestniczy w dwutygodniowym obozie zorganizowanym w ośrodku „Azalia” w Węgierskiej Górce.

Młodzi adepci służby pożarniczej spędzają czas na szkoleniach i odpoczynku. W ramach szkoleń poznają zasady pierwszej pomocy, musztry oraz arkana sztuki strażackiej, poprzez różne ćwiczenia bojowe.

Czas wolny przeznaczony jest na wycieczki, gry zespołowe czy spacery przyrodnicze.

Uroczyste zamknięcie obozu planowane jest na sobotę 8 lipca, na godz. 10.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Foto: Aleksandra Machalica

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie