Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Spotkanie partnerskie

Wczoraj w Urzędzie Gminy Goleszów odbyło się spotkanie wójt Sylwii Cieślar ze starostą Frenštátu pod Radhoštěm Janem Rejmanem. Tematem rozmów była możliwość pozyskania zewnętrznych środków finansowych na rozwój obu gmin.

Obie gminy planują wspólnie zrealizować polsko-czeski projekt, który ma szansę otrzymać dofinansowanie w ramach nowej perspektywy finansowej, unijnego programu Interreg CZ-PL.

- Przed nami wiele przygotowań, które mam nadzieję, że już wkrótce przyniosą konkretny efekt w postaci działań inwestycyjnych – mówiła wójt gminy Sylwia Cieślar.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie