Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Seniorzy z klubów z Cisownicy i Bażanowic nie zwalniają tempa

Seniorzy z klubów z Cisownicy i Bażanowic nie zwalniają tempa. Intensywnie zaangażowali się podczas przygotowań do pikniku szkolnego w Cisownicy, piekąc na kiermasz przepyszne ciasta i pączki. W swoim gronie z kolei podtrzymywali tradycję wiosennego smażenia jajecznicy w plenerze. Klubowicze aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, nie tylko aby wspólnie pobiesiadować, ale także wyznając zasadę "w zdrowym ciele zdrowy duch", bardzo chętnie przemierzają razem cisownickie szlaki spacerowe. Wszechstronność naszych seniorów oraz ich chęć do działania stale zaskakuje. To również mistrzowie rękodzieła. Tworzą piękne prace plastyczne oraz ozdoby i zabawki dla najmłodszych mieszkańców gminy. Z przyjemnością uczestniczą również w wydarzeniach kulturalnych. Ostatnio wraz z grupą seniorów z Goleszowa Równi i Dzięgielowa wybrali się również do kina Piast w Cieszynie.

 

 

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie