Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Rusza drugi etap rekrutacji do gminnych przedszkoli

W poniedziałek, 3 czerwca br., o godz. 8:00 rozpocznie się drugi etap rekrutacji do gminnych placówek przedszkolnych. Podobnie jak w czasie pierwszego etapu, rekrutacja uzupełniająca odbywać się będzie elektronicznie.

W naborze mogą brać udział dzieci urodzone do 28.02.2022 r., w tym mieszkańcy spoza terenu gminy Goleszów.

W których placówkach dostępne są jeszcze miejsca?
- Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Goleszów ul. Grabowa 35 (grupa 5-6 latki)
- Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Oddział Zamiejscowy w Bażanowicach (grupa 2,5-4 latki)
- Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Oddział Zamiejscowy w Dzięgielowie (grupa 2,.5-4 latki)
- Przedszkole Publiczne w Puńcowie (2,5-4 latki)
- Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Goleszowie (2,5-6 latki)

Aby wziąć udział w rekrutacji należy zalogować się do platformy VULCAN: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminagoleszow/

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie