Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Rozpoczyna się remont ul. Potok w Lesznej Górnej

W dniu dzisiejszym, 6 lipca w Lesznej Górnej rozpocznie się remont ul. Potok. To kolejna droga gminna, która przejdzie kompleksowy remont w tym roku. W ramach inwestycji na odcinku prawie 1 km zostanie m.in. wyrównana istniejąca podbudowa, ułożone zostaną dwie wartwy asfaltu oraz utwardzone pobocza. 

Środki finansowe na wykonanie zadania pochodzą z funduszu sołeckiego oraz z budżetu Gminy Goleszów.

W imieniu wykonawcy, prosimy mieszkańców ul. Potok oraz uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, wyrozumiałość i cierpliwość w związku z trwającą inwestycją.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie