Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Pożegnanie Lata pełne kolorów, muzyki i zabawy

W miniony piątek na terenie rekreacyjnym za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury młodsi i starsi mieszkańcy naszej gminy uczcili Pożegnanie Lata. Zapowiadane przez organizatorów atrakcje muzyczne, rozrywkowe i kulinarne dostarczyły wspaniałych i różnorodnych wrażeń.

Na scenie miniamfiteatru wystąpiła Amatorska Grupa Gitarowa AGG, swój popis taneczny dało Studio Tańca PASSO, ciekawie zaprezentowano także pokaz szermierki japońskiej GENRYOKU KNEDNO DOJO. Dużo śmiechu i emocji wśród najmłodszych uczestników imprezy wzbudzały liczne zabawy i animacje przygotowane przez organizatorów, równolegne dzieci chętnie korzystały z ciągle jeszcze nowych atrakcji rozmieszczonych na placu zabaw oraz plenerowych szachów. Nie brakło również kulinarnych rarytasów, takich jak przepyszne lody, gofry, wata cukrowa, ciasta oraz placki ziemniaczane. Przyjemnym zakończeniem wieczoru okazała się projekcja filmu „Jak rozmawiać z psem”.

Niepowtarzalna atmosfera ostatniego letniego popołudnia oraz różnorodność przygotowanych atrakcji sprawiły, że lato w naszej gminie zakończyło się w sposób wyjątkowy, pełen śmiechu, tańca i ciepłych chwil spędzonych w gronie znajomych i przyjaciół.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie