Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Powiatowa rywalizacja strażaków

W sobotę, 1 lipca na boisku sportowym w Skoczowie odbyła się kolejna edycja powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych grup A i C. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie dh Tomasz Bujok.

Gminę Goleszów reprezentowały męskie drużyny z Kisielowa oraz Godziszowa, a także kobieca drużyna z Kozakowic. Strażacy tradycyjnie startowali w konkurencji sztafety i rozwinięcia bojowego oraz w musztrze. Rywalizacja przebiegała pod nadzorem funkcjonariuszy z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie. W łącznej klasyfikacji zwyciężyły drużyny z Mnicha. Bardzo dobre wyniki osiągnęli reprezentanci naszej gminy: strażacy z Kisielowa zajęli drugie miejsce w grupie A, natomiast drużyna z Kozakowic uplasowała się na trzeciej pozycji.
Konkurencję musztry wygrała drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej Koniaków Centrum.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie