Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Piknik z okazji Dnia Spadochroniarza

XVIII Oddział Ziemi Cieszyńskiej Związku Spadochroniarzy Polskich zaprasza na piknik z okazji Dnia Spadochroniarzy, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca przy Domu Ludowym w Goleszowie Równi. Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 15:00.

W programie m.in. skoki spadochronowe, pokazy lotów samolotu przeciwpożarowego, motolotni i paralotni, konkurs w strzelaniu o puchar Wójt Gminy Goleszów oraz Prezesa XVIII oddziału Ziemi Cieszyńskiej, pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego, przeloty widokowe helikopterem, loty balonem oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają do punktów gastronomicznych oraz do ogródka zabaw dla dzieci.

Szczegóły na złączonym plakacie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie