Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Piknik rodzinny w Kozakowicach

Gmina Goleszów, sołtys wraz z radą sołecką, radna gminna z Kozakowic, KGW Kozakowice oraz OSP w Kozakowicach zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się w czwartek, 30 maja na terenie boiska w Kozakowicach Dolnych. W programie mecz piłki nożnej "Derby Kozakowic" oraz liczne darmowe atrakcje dla wszystkich dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Organizatorzy zapraszają na kolorową watę cukrową wraz z zabawą na dmuchańcach, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, balony, animacje i zabawy z bańkami mydlanymi. Całość atrakcji dopełni tor przeszkód Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Kozakowic oraz szkolenie z pierwszej pomocy. Początek imprezy o godz. 13:00. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie