Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Minionki rozrabiały w Lesznej Górnej

Działo się w Lesznej Górnej! Tytułowe Minionki napsociły! Śmiało można podejrzewać, że to bohaterowie filmu wyświetlanego na kinie plenerowym, zorganizowanym na placu przy Transgranicznym Centrum Szkolenia Strażaków, namieszały w chmurkach i sprowadziły deszczyk, który pomieszał szyki organizatorom.

Jednak dzięki zaangażowaniu sołtys Lesznej Górnej Anny Cuber Jaworskiej i jej męża,  udało się wyświetlić film i sprawić ogromną radość przybyłym mieszkańców.

Seans poprzedzony był licznymi atrakcjami przygotowanymi przez panią sołtys, radę sołecką oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Goleszowie, przy wsparciu wójt Sylwii Cieślar.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie