Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Majowa wieczorynka w GOK-u

W miniony piątek, w siedzibie goleszowskiego ośrodka kultury odbyła się 11. edycja Wieczorynki w GOK-u. Uczestnicy spędzili czas na grach i zabawach integracyjnych, a także biorąc udział w warsztatach plastycznych. Wieczór wypełniony był licznymi atrakcjami i niespodziankami. Nie zabrakło także smacznego poczęstunku, projekcji bajki oraz upominków, które trafiły na ręce wszystkich uczestników tradycyjnej imprezy organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury. Motywem przewodnim bieżącej edycji wieczorynki były zbliżające się wakacje, więc w ramach prac warsztatowych najmłodsi mieszkańcy Gminy Goleszów zaprojektowali i wykonali kolorowe wiatraki. 
 
fot. Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie