Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Goleszowska Gala Sportu 2023

W dniu 22 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się Goleszowska Gala Sportu 2023. Na uroczystość przybyli sportowcy i trenerzy, którzy osiągnęli w minionym roku wysokie wyniki sportowe.

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Maciej Rucki, Arkadiusz Szlajs, Adam Morys, Michał Pszczółka, Adam Olszar, Olaf Szymanek, Aleksander Kurdun, Dawid Mielke, Kasper Tochowicz, Justyna Zwias, Szczypka Michał, Blanka Niemczyk, Aleksandra Moiczek, Piotr Ostachowski, Aleksander Śmieja, Aneta Macha, Przemysław Konecki, Ilona Sztwiertnia, Nicole Konderla, Lilianna Duraj, Magda Byrtek, Emilia Byrtek, Wiktoria Cieślar, Filip Wilczęga, Grzegorz Grzanka, Anna Stanieczek, Adam Żwak i Tomasz Wilczęga.

Nagrody wręczały: wójt Sylwia Cieślar, przewodnicząca rady gminy Elżbieta Duraj oraz radna Dorota Skark-Pieprzka.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, iż mieszkańcy naszej gminy, z entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem związani są ze światem sportu, reprezentując nas w tak wielu dyscyplinach jak: piłka nożna, judo, jujitsu, triathlon, lekka atletyka, łucznictwo, tenis stołowy, strzelectwo sportowe, badminton, koszykówka, hokej na trawie oraz skoki narciarskie. Efektem tego są doskonałe wyniki i osiągniecia zarówno w kraju jak i za granicą. Cieszy nas również to, że szeregi sportowców coraz liczniej zasilają dzieci i młodzież naszej gminy. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym zdobytych sukcesów, ale słowa uznania i podziękowania kierujemy również do ich najbliższych: rodziców, opiekunów, za wsparcie i pomoc w osiąganiu celów i tak wspaniałych wyników.

Więcej zdjęć w  fotoreporażu: https://goleszow.pl/fotoreportaze/goleszowska-gala-sportu-2023

fot.: M.Śmierciak

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie