Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Bezpłatne szkolenia o Krajowym Systemie e-Faktur w Urzędzie Skarbowym w Cieszynie

Urząd Skarbowy w Cieszynie zaprasza przedsiębiorców na cykl bezpłatnych szkoleń dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Spotkania odbywają się pod hasłem „Środy z KSeF – KSeF w pigułce” i mają na celu przybliżenie zasad funkcjonowania systemu oraz przygotowanie uczestników do nowych obowiązków związanych z wystawianiem i obsługą faktur ustrukturyzowanych.

Szkolenia organizowane są w każdą środę o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie, ul. Kraszewskiego 4, w Sali Narad.

Terminy najbliższych szkoleń:

  • 21 stycznia 2026 r., godz. 10.00

  • 28 stycznia 2026 r., godz. 10.00

  • 4 lutego 2026 r., godz. 10.00

  • 11 lutego 2026 r., godz. 10.00

Podczas spotkań uczestnicy uzyskają praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. W szczególności omówione zostaną:

  • zasady logowania do systemu KSeF,

  • wystawianie i przeglądanie faktur,

  • nadawanie oraz zarządzanie uprawnieniami.

Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do udziału w szkoleniach, które stanowią doskonałą okazję do zdobycia rzetelnej wiedzy oraz praktycznych wskazówek związanych z wdrożeniem Krajowego Systemu e-Faktur.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

06.12 2025

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki "50 plus" w Dzięgielowie

godz. 9:00 do 28.03.2026
Dzięgielów - sala gimnastyczna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
02.02 2026

Zajęcia fitness „Zdrowe Ciało”.

godz. 18:30 do 29.06.2026 19:30
Szkoła Podstawowa w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2026

Drodzy Czytelnicy,
lutowe wydanie „Panoramy” potwierdza, że mieszkańcy naszej gminy chętnie angażują się w życie lokalnej społeczności oraz w inicjatywy charytatywne. Relacjonujemy m.in. wielki finał WOŚP z rekordową zbiórką, a także przypominamy o możliwości wsparcia potrzebujących poprzez przekazanie 1,5% podatku. Podpowiadamy również, co zrobić ze zużytymi tekstyliami, oraz zachęcamy do sięgnięcia po poradnik bezpieczeństwa, który przypomina, jak przygotować się na różne sytuacje kryzysowe. Wspominamy ważne rocznice i spotkania lokalnych organizacji podsumowujące miniony rok. Miłośnicy sportu znajdą relacje z sukcesów mieszkańców, które przyniosły powody do dumy całej gminie. Szczególną uwagę poświęcamy rekrutacji do szkół i przedszkoli – to dobry moment, by zaplanować edukacyjną przyszłość dzieci i zapoznać się z ofertą placówek działających w gminie.

Zapraszamy do lektury

Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie