Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

60 - lecie KGW Kozakowice

W minioną sobotę, 16 września w Kozakowicach odbyła się uroczystość 60-lecia działalności miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Jubileusz odbył się w siedzibie OSP i wzięło w niej udział ponad 80 osób. Przy pięknie zastawionym stole zasiadły solenizantki, przedstawiciele oragnizacji pozarządowych i zaproszeni goście.

Pięknymi słowami powitała wszystkich przybyłych na uroczystość przewodnicząca KGW Kozakowice Anna Czudek. W dalszej kolejności uczestnicy obejrzeli prezentację ukazującą historię i liczne formy działalności członkiń w minionych dziesiątkach lat istnienia organizacji. 

Urodzinowy tort, gratulacje, prezenty i życzenia składane na ręce Pani Przewodniczącej dopełniły ten wyjątkowy dzień. 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie