Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Jonathan Lach

Mały bohater walczy o zdrowie

 

Pragniemy Wszystkim serdecznie podziękować za przekazanie 1% podatku dla Jonathanka. Dzięki wielu wspaniałym ludziom dobrych serc, Jonathan mógł przejść skomplikowaną operację neurologiczną w USA i wymaga intensywnej fizjoterapii aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i móc poruszać się swobodnie. Dzięki intensywnym ćwiczeniom Jonathan robi wspaniałe postępy.

 

Z ciężkim sercem musimy ponownie prosić o pomoc i wsparcie, aby nasz syn mógł kontynuować leczenie i rehabilitację, która jest tak ważna w walce o sprawność, po przebytej operacji. Niestety obecna inflacja doprowadziła do sytuacji gdzie koszty leczenia, rehabilitacji, dojazdów, lekarstw są bardzo drogie i niestety nie jesteśmy w stanie ich zapewnić sami. Obecnie syn ma nową zbiórkę na leczenie i rehabilitację i prosimy o wsparcie, udostępnienie zbiórki: www.siepomaga.pl/jonathan

 

Po raz kolejny prosimy Państwa z głębi serca o wsparcie i przekazanie 1.5% podatku dla Jonathanka, które pomoże naszemu synkowi w walce o jak najsprawniejsze życie. Wszystkie zgromadzone środki z 1.5% podatku będą przekazane w październiku 2023 na subkonto syna w Fundacji Serce dla Maluszka i zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Jonathanka.

 

Prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek do kontenera „Goleszowskie serce” umieszczonego przed urzędem Gminy Goleszów. To recykling oraz sposób niesienia pomocy osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji. Zbiórka będzie trwała do 30 czerwca 2023 r. 

 

Nasz kochany syn Jonathan boryka się ze skutkami mózgowego porażenia dziecięcego i potrzebuje stałej rehabilitacji i opieki lekarskiej, aby mógł samodzielnie funkcjonować. Opieka lekarska, fizjoterapia, rehabilitacja, terapia zajęciowa to codzienność Jonathana w walce o sprawność ruchową. Ze względu na dysplazją oskrzelową i dychawicą oskrzelową potrzebuje przyjmowania stałych leków i turnusów leczniczych.

 

Możesz wesprzeć leczenie naszego synka online, nie płacisz nic extra!

https://fanimani.pl/fundacja-serca-dla-maluszka/jonathan/

Śledź postępy na facebooku i dołącz do naszej grupy:

#JonathanDzielnyWojownik

Pragniemy z całego serca podziękować za pomoc i wsparcie.

Bóg zapłać!

Rodzice

J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%
J. Lach 1,5%

Dodał Krystian Grzybek
 
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT