Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

IV Transgraniczne Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej

Piotr Juroszek i Philipp Stalmach z Goleszowa Równi zdobyli mistrzostwo Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej za rok 2010. W finale pokonali 2:0 (15:12,15:11) Marka Olszowskiego i Arkadiusza Hławiczkę z Kisielowa. Trzecie miejsce wywalczyli Rafał Franek i Tomasz Makula z Bażanowic, a czwarte Leszek Sładczyk i Marek Nogły z Cisownicy. IV Transgraniczne Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej rozegrano w sobotę, 31 lipca na boiskach koło szkół podstawowych w Cisownicy i Goleszowie. W całodziennej rywalizacji wzięło udział 14 par z Gminy Goleszów oraz 1 para z partnerskiej Gminy Wędrynia (Republika Czeska).

Głównym organizatorem mistrzostw była Gmina Goleszów, a całość przygotowań i przebieg turnieju koordynował Tomasz Jaszowski. Mecze sędziowali Adam Żwak, Bogusław Sikora i Edward Michalik. Puchary, dyplomy i nagrody najlepszym drużynom wręczył wójt Gminy Goleszów Zbigniew Wacławik w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy Jerzego Szalbota.
 
Fotoreportaż z mistrzostw autorstwa Zenona Sobczyka dostępny jest na naszej stronie w zakładce "Fotoreportaże" http://www.goleszow.pl/277,iv-transgraniczne-amatorskie-mistrzostwa-gminy-goleszow-w-siatkowce-plazowej.html
 

Poniżej prezentujemy wyniki IV Transgranicznych Amatorskicj Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej.
 
Grupa „A”
Andrzej Maciejczek/Tadeusz Nosek – Mariusz Kral/Grzegorz Wawrow – 17:21,21:4
Leszek Sładczyk/Marek Nogły – Sebastian Konieczny/Kamil Habarta – 21:17, 21:20
Maciejczek/Nosek – Konieczny/Habarta – 8:21,21:15
Sładczyk/Nogły - Kral/Wawrow –– 21:13,21:9
Sładczyk/Nogły - Maciejczek/Nosek –– 21:16,21:19
Kral/Wawrow – Konieczny/Habarta – 19:21, 21:19
 
Tabela grupy "A"
 

  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Sładczyk/Nogły (Cisownica) 6 6:0 126:94
2. Konieczny/Habarta (Godziszów) 2 2:4 113:111
3. Maciejczek/T.Nosek (Goleszów) 2 2:4 102:103
4. Kral/Wawrow (Goleszów) 2 2:4 87:120

 
 
Grupa „B”
Rafał Franek/Tomasz Makula – Tomasz Lipowczan/Rafał Gaszek – 20:21, 21:14
Janusz Konecki/Michał Czyż – Szymon Cymorek/Bartosz Borkowski – 21:19, 21:10
Franek/Makula – Cymorek/Borkowski – 21:8, 21:12
Lipowczan/Gaszek – Konecki/Czyż – 21:19, 21:16
Franek/Makula – Konecki/Czyż – 21:9, 21:14
Lipowczan/Gaszek – Cymorek/Borkowski – 21:16, 21:15
 
Tabela grupy „B”
  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Franek/Makula (Bażanowice) 5 5:1 125:78
2. Lipowczan/Gaszek (Równia) 5 5:1 119:107
3. Konecki/Czyż (Cisownica) 2 2:4 100:113
4. Cymorek/Borkowski (Równia) 0 0:6 80:126

 Grupa „C”

Philipp Stalmach/Piotr Juroszek – Adam Gabzdyl/Kuba Jeznach – 21:7, 21:8
Marek Šlachta/Jan Gaura - Marek Alkier/Ryszard Nosek – 21:12, 21:19
Stalmach/Juroszek – Alkier/R.Nosek – 21:14, 21:20
Šlachta/Gaura – Gabzdyl/Jeznach – 21:11, 21:13
Stalmach/Juroszek – Alkier/Nosek – 21:16,21:18
Alkier/Nosek – Gabzdyl/Jeznach – 21:13, 12:21
 
Tabela grupy „C”

  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Stalmach/Juroszek (Równia) 6 6:0 126:83
2. Šlachta/Gaura (Wędrynia) 4 4:2 118:97
3. Alkier/R.Nosek (Goleszów) 1 1:5 98:118 
4. Gabzdyl/Jeznach (Goleszów) 1 1:5 73:114 

Grupa „D”

Marek Olszowski/Arkadiusz Hławiczka – Krystian Hladky/Adam Stanieczek – 21:18, 19:21
Hladky/Stanieczek – Tomasz Michalik junior/ Dawid Sładczyk – 21:10, 21:10
Olszowski/Hławiczka – Michalik jr/D.Sładczyk – 21:3, 21:12
 
Tabela grupy „D”

  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Olszowski/Hławiczka (Kisielów) 3 3:1 82:54
2. Hladky/Stanieczek (Cisownica/Goleszów) 3 3:1 81:60
3. Michalik jr/D.Sładczyk (Cisownica) 1 1:5 98:118

Półfinały

Stalmach/Juroszek – Makula/Franek – 15:13, 15:8
Olszowski/Hławiczka – L.Sładczyk/Nogły – 15:8, 15:9

Mecz o 3.miejsce: Makula/Franek (Bażanowice) – L.Sładczyk/Nogły (Cisownica) – 15:9, 15:7
Finał: Stalmach/Juroszek (Równia) – Olszowski/Hławiczka (Kisielów) – 15:12, 15:11
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które służyły swoją pomocą przy organizacji IV Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej, a w szczególności: dyrektorom szkół podstawowych w Goleszowie i Cisownicy – Barbarze Romaniuk, Dariuszowi Gołysznemu oraz Tadeuszowi Gluzie, sędziom mistrzostwAdamowi Żwakowi, Bogusławowi Sikorze i Edwardowi Michalikowi, Marcinowi Cieślarowi – opieka medyczna, Zenonowi Sobczykowi (obsługa fotograficzna), Ryszardowi Grądkowskiemu z SP Goleszów i siatkarzom z Cisownicy – przygotowanie boisk do turnieju, a także kierownikowi Referatu Drogowemu Jerzemu Sikorze i Grzegorzowi Mizi – restauracja „Corient”.
W imieniu organizatorów:
Tomasz Jaszowski
inspektor ds.prasy lokalnej i sportu UG Goleszów
Zdjęcia: Zenon Sobczyk
P.S. Fotoreportaże z turnieju można obejrzeć na stronach internetowych: www.goleszow.pl, www.fotobeskidy.pl, www.ox.pl

Dodał
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
sierpień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

2017/08/12 2017/08/13 2017/08/14 2017/08/26
galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
© 2015 Urząd Gminy w Goleszowie
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT