Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

VII Transgraniczne Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej

Piotr Juroszek i Philipp Stalmach z Goleszowa Równi zdobyli mistrzostwo Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej za rok 2013. W finale pokonali 2:1 (15:9, 7:15, 15:11) Marka Olszowskiego i Arkadiusza Hławiczkę z Kisielowa. Trzecie miejsce wywalczyli Tomasz Michalik i Tomasz Michalik junior z Cisownicy (ojciec z synem), a czwarte Leszek Sładczyk i Mariusz Fober - również z Cisownicy. VII Transgraniczne Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej rozegrano w niedzielę, 28 lipca na boiskach koło szkół podstawowych w Cisownicy i Goleszowie. W całodziennej rywalizacji wzięło udział 16 par z terenu naszej gminy.

Głównym organizatorem mistrzostw była Gmina Goleszów, a całość przygotowań i przebieg turnieju koordynowali Tomasz Jaszowski i Przemysław Misiarz. Mecze sędziowali Adam Żwak i Andrzej Broda. Puchary i dyplomy najlepszym drużynom wręczyli Zastępca Wójta  Gminy Goleszów Tomasz Jaszowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzysztof Kohut.

 Poniżej prezentujemy wyniki VII Transgranicznych Amatorskicj Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej.

 Grupa „A”

Greń/Gruszczyk – L. Sładczyk/Fober – 0:2; Herzyk/Klajsek – Czyż/Cierniak – 1:1; Greń/Gruszczyk – Herzyk/Klajsek – 0:2; L. Sładczyk/Fober – Czyż/Cierniak – 2:0; Greń/Gruszczyk – Czyż/Cierniak – 0:2; L. Sładczyk/Fober – Herzyk/Klajsek – 1:1. 

Ostateczna kolejność w grupie „A”: 1. Sładczyk/Fober – 5 punktów, 2. Herzyk/Klajsek – 4 punkty, 3. Czyż/Cierniak – 3 punkty, 4. Greń/Gruszczyk – 0 punktów. 

Grupa „B”

Sikora/Stanieczek – Rucki/Janoszek – 1:1; Olszowski/Hławiczka – Kral/Kral – 2:0; Sikora/Stanieczek – Olszowski/Hławiczka – 0:2; Rucki/Janoszek – Kral/Kral – 2:0; Sikora/Stanieczek – Kral/Kral – 2:0; Rucki/Janoszek – Olszowski/Hławiczka – 0:2.

Ostateczna kolejność w grupie „B”: 1. Olszowski/Hławiczka – 6 punktów, 2. Sikora/Stanieczek – 3 punkty, 3. Rucki/Janoszek – 3 punkty, 4. Kral/Kral – 0 punktów. 

Grupa „C”

Cichy/Krzak – Szlajss/Szlajss – 2:0; Michalik/Michalik – Nosek/Górniak – 2:0; Cichy/Krzak – Michalik/Michalik – 1:1; Szlajss/Szlajss – Nosek/Górniak – 2:0; Cichy/Krzak – Nosek/Górniak – 2:0; Szlajss/Szlajss – Michalik/Michalik – 0:2. 

Ostateczna kolejność w grupie „C”: 1. Michalik/Michalik – 5 punktów (małe punkty 84-36), 2. Cichy/Krzak – 5 punktów (małe punkty 83-43), 3. Szlajss/Szlajss – 2 punkty, 3. Nosek/Górniak – 0 punktów. 

Grupa „D”

R. Nogły/Kobiela – Juroszek/Stalmach – 0:2; Jeznach/Czyż – M. Nogły/D. Sładczyk – 2:0; R. Nogły/Kobiela – Jeznach/Czyż – 0:2; Juroszek/Stalmach – M. Nogły/D. Sładczyk – 1:1; R. Nogły/Kobiela – M. Nogły/ D. Sładczyk – 0:2; Juroszek/Stalmach – Jeznach/Czyż – 2:0 

Ostateczna kolejność w grupie „D”: 1. Juroszek/Stalmach – 5 punktów, 2. Jeznach/Czyż – 4 punkty, 3. M. Nogły/ D. Sładczyk – 3 punkty, 4. R. Nogły/Kobiela – 0 punktów. 

Półfinały

Marek Olszowski/Arkadiusz Hławiczka (Kisielów) – Leszek Sładczyk/Mariusz Fober (Cisownica) – 2:0 (15:8, 15:11) 

Tomasz Michalik/ Tomasz Michalik jr (Cisownica) – Piotr Juroszek/ Philipp Stalmach (Goleszów Równia) – 0:2 (11:15, 14:15)

Mecz o 3.miejsce: Tomasz Michalik/ Tomasz Michalik jr (Cisownica) – Leszek Sładczyk/Mariusz Fober (Cisownica) – 2:0 (15:8, 15:14)

Finał: Piotr Juroszek/ Philipp Stalmach (Równia) – Marek Olszowski/ Arkadiusz Hławiczka (Kisielów) – 2:1 (15:9, 7:15, 15:11).

 

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które służyły swoją pomocą przy organizacji VII Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej, a w szczególności: Przemysławowi Misiarzowi – odpowiedzialnemu za przeprowadzenie turnieju z ramienia UG Goleszów, dyrektorom szkół podstawowych w Goleszowie i Cisownicy –Barbarze Romaniuk, Dariuszowi Gołysznemu oraz Tadeuszowi Gluzie, sędziom mistrzostw – Andrzejowi Brodzie, Adamowi Żwakowi i Grzegorzowi Żwakowi, Marcinowi Cieślarowi – opieka medyczna, Ryszardowi Grądkowskiemu z SP Goleszów i siatkarzom z Cisownicy – przygotowanie boisk do turnieju, a także Grzegorzowi Mizi – Restauracja „Corient” w Goleszowie.

W imieniu organizatorów:

Tomasz Jaszowski

Zastępca Wójta Gminy Goleszów


Dodał
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
listopad 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: listopad

2017/11/10 2017/11/11 2017/11/17 2017/11/18 2017/11/19 2017/11/25 2017/11/26
galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
© 2015 Urząd Gminy w Goleszowie
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT