Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Wylicytowany tort

Zagrali w Goleszowie!

2017-01-16

15 stycznia br. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozbrzmiała również w Goleszowie. Od kilku już lat jest to wspólne dzieło nauczycieli oraz uczniów z goleszowskiego gimnazjum i mieszącej się obok szkoły podstawowej.
Przywitania dokonały obie dyrektorki, Anna Sikora i Dorota Wisełka, całość poprowadził Grzegorz Gołyszny.


Jak co roku przygotowano ciekawy program artystyczny, były scenki bożonarodzeniowe, kolędy, pastorałki, tańczono i bawiono zebranych. Występy kabaretowe ukazały wielkie talenty aktorskie młodzieży.
Na gości czekała również świetnie zaopatrzona kawiarenka, gdzie serwowano pyszne ciasta, kawę, herbatę. Wszystko na szczytny cel – by zasilić konto WOŚP.
Między innymi przeprowadzono również aukcję tortu upieczonego przez mamę jednego z uczniów. Słodkość z wizerunkiem Jerzego Owsiaka wylicytowano za niebagatelną cenę 250 zł.


Rekordowa kwota zebrana przez wolontariuszy podczas tegorocznej zbiórki 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wśród mieszkańców naszej gminy to 11 591,65 zł!


Organizatorzy – dyrekcje obu szkół – dziękują wszystkim ofiarodawcom, dzieciom, młodzieży i wszystkim zaangażowanym w akcję. Niezmiernie cieszy fakt, że ciągle mamy tyle osób wrażliwych na ludzkie potrzeby i tragedie.


Redakcja

PS. W tym roku pieniądze zbierane były na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.


Wylicytowany tort
Wylicytowany tort
  

Dodał
 

Pozostałe aktualności:

Wszystkie aktualności

Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT