Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Wiesław Legierski, wójt Sylwia Cieślar, Grzegorz Turkiewicz, fot. TL

Gmina Goleszów przyjazna rowerzystom

2019-09-10

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej poświęconej organizacji Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport, gmina Goleszów otrzymała tytuł „Przyjaźni rowerzystom".

 

Przyznany tytuł to efekt współpracy jaką gmina Goleszów nawiązała z Komisją Masters Polskiego Związku Kolarskiego oraz Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Rowerowych Cyclo Partner, mającej na celu organizację Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport. W ramach nawiązanej współpracy, w najbliższą sobotę, 14 września do Goleszowa zawita ok. 200 uczestników górskiego wyścigu z całej Polski, którzy ścigać się będą na pięknych trasach przebiegających przez gminy Goleszów, Dębowiec oraz Skoczów.

 

- Gmina Goleszów jest przyjazna rowerzystom i w takim kierunku będzie nadal podążać. Mam nadzieję, że uczestnicy Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym podzielą opinię Komisji Masters Polskiego Związku Kolarskiego oraz Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Rowerowych Cyclo Partner, od których otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł – komentuje Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów, która od dłuższego czasu dążyła do zorganizowana Górskich Mistrzostw Polski w Kolarskie Szosowym na terenie gminy Goleszów.

- Przyjazd kolarzy do Goleszowa to świetna okazja do promocji walorów turystycznych naszej gminy. Mam nadzieję, że będzie to także święto dla mieszkańców naszej gminy, którzy gościć będą zawodników z całego kraju. Wszystkich Państwa zachęcam do czynnego udziału w zawodach oraz do kibicowania – dodaje wójt Goleszowa.

 

W poniedziałkowej konferencji prasowej udział wzięli organizatorzy Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport reprezentowani przez Grzegorza Turkiewicza – przewodniczącego Komisji Masters i Cyklosport PZKol oraz Wiesława Legierskiego ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Rowerowych Cyclo Partner, a także gospodarz głównej części wyścigu Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar.


Wiesław Legierski, wójt Sylwia Cieślar, Grzegorz Turkiewicz, fot. TL
Wiesław Legierski, wójt Sylwia Cieślar, Grzegorz Turkiewicz, fot. TL
  

Dodał Tomasz Lenkiewicz
 

Pozostałe aktualności:

Wszystkie aktualności

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Senior+ Szczepienia COVID-19 Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT