Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Rozgrywki w tenisa stołowego

Czas nowej epoki w tenisie stołowym

2021-10-11

LKS Lesznianka jest klubem z tradycją mającą w kalendarzu kilkadziesiąt lat działalności. Przez ten czas na Śląsku Cieszyńskim z różnymi pokoleniami pielęgnowano i uprawiano ten piękny sport. Wielu zawodników ma w swojej biografii krótki lub dłuższy czas współpracy z tą organizacją.

 

LKS Lesznianka od 2020 roku przechodzi pewną metamorfozę, by móc iść na bieżąco ze zmieniającym się światem. Jednocześnie chce pielęgnować swoją działalność w oparciu o piękną tradycję i działania byłego prezesa – Andrzeja Pustówkę, właściwe sportowi wartości pomagające wychowywać wspaniałych ludzi, łączyć pokolenia w gminie Goleszów.

 

Z dumą i radością LKS Lesznianka podejmuje kolejne kroki by się rozwijać. Klub  podpisał umowę współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Czechowicach Dziedzicach. To milowy krok na drodze do wychowania kolejnych wspaniałych zawodników mieszkających na południu Polski.

 

Porozumienie zawarte z klubem z Czechowic pozwala budować na lata kadry seniorskie w oparciu o doświadczenie Ośrodka zaczynając pracę z młodym pokoleniem zawodników. Najbardziej utalentowane i rozwijające się dzieci będą mogły dodatkowo trenować w Czechowicach. To pozwoli również przy okazji budować zaplecze dla rozwoju tenisa stołowego całego regionu południowej Polski – od Śląska Cieszyńskiego, po stolicę Podbeskidzia.

 

Umowę współpracy parafowali przedstawiciele Zarządów obu klubów. Ze strony MKS Czechowice – v-ce prezes, pan Paweł Mazur. Ze strony LKS Lesznianka – prezes Mateusz Lorc. Cieszymy się bardzo z faktu, iż lokalne środowisko tenisa stołowego potrafi podejmować razem inicjatywy dla dobra wspólnego.

 

 


Podoisanie porozumienia
Podoisanie porozumienia
Pamiątkowe zdjęcie
Pamiątkowe zdjęcie
Rozgrywki w tenisa stołowego
Rozgrywki w tenisa stołowego

Dodał smanka
 

Pozostałe aktualności:

 • Panorama Goleszowska świętuje swoje 30-lecie. Tym bardziej zachęcamy wiernych Czytelników naszego gminnego informatora do lektury.

  Jubileuszowa Panorama Goleszowska

  21.10
  2021
  Panorama Goleszowska świętuje swoje 30-lecie. Tym bardziej zachęcamy wiernych Czytelników naszego gminnego informatora do lektury.
 • Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rolników do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Testowym z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

  Ogólnopolski konkurs dla rolników

  21.10
  2021
  Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rolników do udziału w II...
 • ul. Objazdowa

  Ulice Objazdowa w Bażanowicach oraz…

  21.10
  2021
  Zakończyła się modernizacja kolejnych dróg w gminie Goleszów. Tym razem udało się wyremontować ulice: Objazdową w Bażanowicach na...

Wszystkie aktualności

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

galeriagaleria zdjęć
Panorama Goleszowska Opady i Jakość powietrza Senior+ Pomagamy mieszkańcom Szczepienia COVID-19 Zapisz się do newslettera sms Zapisz się do newslettera email Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów
Odpady komunalne
Łowiectwo
Elektorniczna skrzynka podawcza
Jak załatwić sprawę w urzędzie
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego
Gminny ośrodek kultury Gminne centrum informacji Gminny ośrodek pomocy społecznej Cmentarze komunalne Gminna biblioteka publiczna Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT