Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Informacje

Już po raz jedenasty Gmina Goleszów jest organizatorem amatorskich lig w siatkówce i halowej piłce nożnej. Sezon 2013/14 Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Goleszów został zainaugurowany 2 listopada, natomiast Amatorska Liga Piłki Siatkowej Gminy Goleszów wystartowała 9 listopada 2013 roku. Zakończenie obu  lig planowane jest na przełom marca i kwietnia przyszłego roku. Całość prac związanych z organizacją gminych lig siatkówki i halowej piłki nożnej koordynują z ramienia Urzędu Gminy Goleszów Tomasz Jaszowski i Przemysław Misiarz

Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej Gminy Goleszów - sezon 2013/14

Do rywalizacji w sezonie 2013/14 halowej piłkarskiej ligi sołectw przystąpiło dziewięć drużyn: Cisownica (obrońcy tytułu mistrzowskiego), AZC (druga reprezentacja Cisownicy), Godziszów, Goleszów Dolny, Kozakowice, Leszna Górna, Wesoła Dwójka (czyli druga drużyna LKS Goleszów na co dzień grająca w klasie "B"), Żółty Domek (czyli Goleszów Górny), a także - poza konkursem - LKS Goleszów. Liderem po pierwszej kolejce rozegranej  2 listopada jest Wesoła Dwójka przed Cisownicą i Kozakowicami (wszystkie drużyny zgromadziły na swoim koncie po 6 punktów). Następna seria meczów Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Goleszów w niedzielę, 17 listopada 2013 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Cisownicy.

Więcej informacji na temat Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Goleszów znajdziecie Państwo na portalu Ligi Halowe.PL

Amatorska Liga Piłki Siatkowej Gminy Goleszów - sezon 2013/14 

W jedenastej edycji siatkarskiej ligi sołectw, która rozpoczęła się w sobotę 9 listopada 2013 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie, wystartuje sześć zespołów: Cisownica I, Cisownica II, Dzięgielów, Goleszów Dolny, Goleszów Górny i Kisielów (obrońcy tytułu mistrzowskiego). 

Wyniki, tabele i statystyki Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej  oraz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Gminy Goleszów znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce - LIGI SOŁECKIE.

W imieniu organizatorów 
Tomasz Jaszowski 
Zastępca Wójta Gminy Goleszów


Dodał
 
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT