XX Piknik w Dzięgielowie oraz oficjalne otwarcie placu zabaw!
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dzięgielowie oraz Gmina Goleszów zapraszają na XX Piknik Rodzinny „W ogrodzie naszych marzeń”, połączony z uroczystym otwarciem placu zabaw w Dzięgielowie, który powstał dzięki środkom z marszałkowskiego programu „Inicjatywa Sołecka”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 30 maja, o godzinie 14:00 w ogrodzie przy szkole. To wyjątkowe popołudnie będzie pełne radości, rodzinnej atmosfery i atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. W programie przewidziano między innymi występy dzieci, dmuchańce, dmuchane boisko do piłki nożnej, pokaz magika, szczudlarza, stoisko z egzotycznymi zwierzętami, warsztaty dla dzieci, zagrodę z barankami, jazdę konną, pokaz strażacki oraz rozgrywki sportowe. Na uczestników będzie czekał również bogato zaopatrzony bufet i wiele innych niespodzianek. Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i Gmina Goleszów oraz Szkoła Podstawowa w Dzięgielowie wraz z Radą Rodziców.