XX Piknik w Dzięgielowie oraz oficjalne otwarcie placu zabaw!
01.06.2026
Ponad pół tysiąca osób skorzystało z zaproszenia do udziału w 4. edycji Nocy Muzeów w Gminie Goleszów, która odbyła się w piątek, 9 maja. Tegoroczna odsłona wydarzenia była wyjątkowym połączeniem historii, pasji, spotkań i niezwykłych atrakcji przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie oraz Gminę Goleszów. Chętnych do udziału w wydarzeniu nie brakowało. Kolejki do zwiedzania ustawiały się aż do samego końca wieczoru, co najlepiej pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna edycja Nocy Muzeów. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.