Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Fotoreportaż

Laury Ziemi Cieszyńskiej 2019

2019-11-12

W poniedziałek, 11 listopada 2019 r., po raz 22. odbyła się Uroczysta Sesja Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej, w trakcie której wręczono wyróżnienia Laurów Złotej i Srebrnych Cieszynianek.  W tym roku honorowe statuetki przyznano 15 laureatom. Srebrną Cieszyniankę reprezentującemu Gminę Goleszów Zenonowi Sobczykowi wręczyli wspólnie wspólnie Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar z Przewodniczącym Rady Gminy Karolem Lipowczanem.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.


Uczestnicy Uroczystej Sesji Samorządów Ziemi Cieszyńskiej
Otwarcie 22. Uroczystej Sesji Samorządów Ziemi Cieszyńskiej
Występ Chóru Mieszanego Echo
Chór i prowadząca
Występ Chóru Mieszanego Echo
Wystę Zespołów Nadolzianie i Małokończanie
Wystep Zespołu Małokończanie
Wystep Zespołu Małokończanie
Wystep Zespołu Małokończanie i Nadolzianie
Występ Zespołu Nadolzianie
Kapela zespołu
Najmłodsi tancerze z Zespołu Kończaneczki
Najmłodsi tancerze z Zespołu Kończaneczki
Prowadząca galę
Tablice prezentujące gminy
Lareat Gminy Brenna: Stanisław Heller
Lauretka Gminy Chybie: Rozalia Buczek
Laureat Miasta Cieszyna: Eugeniusz Raabe
Laureat Gminy Dębowiec: Jan Żarski
Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i Przewodniczący Rady Karol Lipowczan
Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i Przewodniczący Rady Karol Lipowczan
Lareat Gminy Goleszów: Zenon Sobczyk
Wręczenie Srebrnej Cieszynianki Zenonowi Sobczykowi
Wręczenie Lauru Srebrnej Cieszynianki Zenonowi Sobczykowi
Wójt Sylwia Cieślar, Laureat Zenon Sobczyk i Przewodniczący Rady Karol Lipowczan
Laureaci Srebrnych Cieszynianek
Laureatka Gminy Hażlach: Stanisława Figna
Laureatka Gminy Istebna: Urszula Gruszka
Laureaci Gminy Jaworze: Renata i Edward Podstawni
Laureatka Gminy Skoczów: Halina Romańska
Wręczenie Lauru Srebrnej Cieszynianki Gminy Strumień
Laureat Miasta Ustroń : Andrzej Piechocki
Laureat Gminy Wisła: Andrzej Niedoba
Laureat Gminy Zebrzydowice: Felicjan Szczypka
Laureat Powiatu Cieszyńskiego: Ks. Probosz Janusz Sikora
Wręczenie Złotej Cieszynianki Danucie Koenig
Laureatka Złotej Cieszyninaki
Wspólne zdjęcie
Zenon Sobczyk z Laurem Ziemi Cieszyńskiej
Wójt Sylwia Cieślar oraz Przewodniczący Rady Karol Lipowczan z nagrodzonym Zenonem Sobczykiem
Wójt Sylwia Cieślar oraz Przewodniczący Rady Karol Lipowczan z nagrodzonym Zenonem Sobczykiem
Zenon Sobczyk z braćmi
Wspólne zdjęcie Laureatów Cieszynianek
Pamiątkowe zdjęcie
Dodał: Krystian Grzybek
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

galeriagaleria zdjęć
Panorama Goleszowska Opady i Jakość powietrza Senior+ Pomagamy mieszkańcom Szczepienia COVID-19 Zapisz się do newslettera sms Zapisz się do newslettera email Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów
Odpady komunalne
Elektorniczna skrzynka podawcza
Jak załatwić sprawę w urzędzie
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego
Gminny ośrodek kultury Gminne centrum informacji Gminny ośrodek pomocy społecznej Cmentarze komunalne Gminna biblioteka publiczna Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT