Ilona Sztwiertnia trzykrotną mistrzynią Polski w tenisie stołowym!
Ilona Sztwiertnia trzykrotną mistrzynią Polski w tenisie stołowym. Pochodząca z gminy Goleszów zawodniczka klubu PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów oraz wychowanka LKS Lesznianka odniosła ogromny sukces podczas 38. Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w dniach 15–17 maja odbyły się w Gdańsku.
Ilona wywalczyła mistrzostwo Polski w grze pojedynczej kobiet, a także triumfowała w grze podwójnej kobiet wspólnie z Zuzanną Wielgos oraz w rozgrywkach drużynowych. Do imponującego dorobku dołożyła również srebrny medal w grze mieszanej, występując w parze z Dawidem Michną z Torunia. To wielki sukces zawodniczki wywodzącej się z naszej gminy i kolejny dowód na to, że sportowe talenty rozwijane w LKS Lesznianka mogą osiągać najwyższy poziom w kraju.