Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

V Transgraniczne Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej

Krystian i Krzysztof Hladky (Goleszów/Cisownica) zdetronizowali zeszłorocznych Mistrzów, parę Filip Stalmach/Piotr Juroszek (Goleszów Równia), i stanęli na najwyższym stopniu podium V Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej. Ostatnie medalowe miejsce przypadło Adamowi Stanieczkowi i Bartoszowi Sikorze (Goleszów/Cisownica). W Mistrzostwach wzięło udział 16 par, 15 z gminy Goleszów i 1 z partnerskiej gminy Wędrynia (Republika Czeska).

Fotorelację z imprezy obejrzeć można na portalu OX.PL.

Wyniki V Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej.

 
Grupa „A”
Marek Olszowski/Arkadiusz Hławiczka – Tomasz Lipowczan/Szymon Cymorek – 21:16, 21:19
Janusz Konecki/Michał Czyż – Adam Stanieczek/Bartosz Sikora – 7:21, 8:21
Olszowski/Hławiczka – Czyż/Konecki – 21:9,21:15
Lipowczan/Cymorek - Stanieczek/Sikora –– 7:21,20:21
Olszowski/Hławiczka - Stanieczek/Sikora –– 21:16,15:21
Lipowczan/Cymorek – Czyż/Konecki – 21:15, 21:18
 
Tabela grupy "A"
 
  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Stanieczek/Sikora (Gol/Cis) 5 5:1 121:78
2. Olszowskie/Hławiczka (Kisielów) 5 5:1 120:96
3. Lipowczan/Cymorek (Równia) 2 2:4 104:117
4. Czyż/Konecki (Cisownica) 0 0:6 72:106
 
 
Grupa „B”
Filip Stalmach/Piotr Juroszek – Grzegorz Żwak/Michał Żwak – 21:7, 21:10
Adam Gabzdyl/Łukasz Roik – Tomasz Michalik/Dawid Sładczyk – 6:21, 6:21
Stalmach/Juroszek – Gabzdyl/Roik – 21:7, 21:10
Żwak/Żwak - Michalik/Sładczyk – 21:19, 21:18
Stalmach/Juroszek - Michalik/Sładczyk – 21:18, 21:13
Żwak/Żwak - Gabzdyl/Roik – 21:11, 21:15
 
Tabela grupy „B”
  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Stalmach/Juroszek (Równia) 6 6:0 126:65
2. Żwak/Żwak (Dzięgielów) 4 4:2 101:105
3. Michalik/Sładczyk (Cisownica) 2 2:4 110:96
4. Gabzdyl/Roik (Goleszów) 0 0:6 80:54

 Grupa „C”

Marek Nogły/Leszek Sładczyk – Kamil Habarta/Jarosław Szczyrba – 21:18, 19:21
Dawid Janoszek/Oleksy - Patryk Lederer/Tomasz Michalik jr – 14:21, 9:21
Nogły/Sładczyk - Janoszek/Oleksy – 21:19, 21:14
Habarta/Szczyrba - Lederer/Michalik jr – 8:21, 12:21
Habarta/Szczyrba - Janoszek/Oleksy  – 18:21,21:6
Nogły/Sładczyk - Lederer/Michalik jr – 12:21, 13:21
 
Tabela grupy „C”
  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Lederer/Michalik jr (Cisownica)
6 6:0 126:68
2. Nogły/Sładczyk (Cisownica)
3 3:3 107:114
3. Habarta/Szczyrba (Godziszów) 2 2:4 98:109
4. Janoszek/Oleksy (Goleszów) 1 1:5 83:123

Grupa „D”

Krystian Hladky/Krzysztof Hladky – Miłosz Gołeszyny/Dawid Greń – 21:8, 21:9
Łukasz Grądkowski/Łukasz Kolankowski – Marek Slachta/Dusan Matusek – 21:10, 21:14
Hladky/Hladky – Slachta/Matusek – 21:9, 21:15
Gołyszny/Greń - Grądkowski/Kolankowski - 12:21, 10:21
Gołyszny/Greń - Slachta/Matusek - 9:21, 4:21
Hladky/Hladky - Grądkowski/Kolankowski - 21:18, 21:13
 
Tabela grupy „D”
  drużyna pkt. sety małe pkt.
1. Hladky/Hladky (Cisownica)
6 6:0 126:72
2. Grądkowski/Kolankowski (Goleszów)
4 4:2 115:88
3. Slachta/Matusek (Wędrynia) 2 2:4 90:97
4. Gołyszny/Greń (Goleszów) 0 0:6 52:126

Półfinały

Stalmach/Juroszek – Lederer/Michalik jr – 15:9, 12:15, 15:7
Hladky/Hladky – Stanieczek/Sikora – 15:13, 15:13

Mecz o 3.miejsce: Lederer/Michalik jr – Stanieczek/Sikora  – 9:15, 13:15
Finał: Stalmach/Juroszek – Hladky/Hladky – 15:9, 12:15, 12:15
Najlepsza "czwórka" Mistrzostw:
1. Hladky/Hladky (Goleszów/Cisownica)
2. Stalmach/Juroszek (Równia)
3. Stanieczek/Sikora (Goleszów/Cisownica)
4. Lederer/Michalik jr (Cisownica)
Puchary i dyplomy dla najlepszych wręczyli Zastępca Wójta Gminy Goleszów Tomasz Jaszowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Goleszów Dariusz Orawiec.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które służyły swoją pomocą przy organizacji V Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów w Siatkówce Plażowej, a w szczególności: dyrektorom szkół podstawowych w Goleszowie
i Cisownicy –
Barbarze Romaniuk, Dariuszowi Gołysznemu oraz Tadeuszowi Gluzie, sędziom mistrzostwAdamowi Żwakowi, Bogusławowi Sikorze, Edwardowi Gruszczykowi, Edwardowi Michalikowi i Andrzejowi Brodzie, Marcinowi Cieślarowi – opieka medyczna, Ryszardowi Grądkowskiemu z SP Goleszów i siatkarzom z Cisownicy – przygotowanie boisk do turnieju oraz  Grzegorzowi Mizi – restauracja „Corient”.
Zawodom towarzyszyła doskonała pogoda, a mecze uważnie śledziła żywiołowo reagująca publiczność!
Już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Transgranicznych Amatorskich Mistrzostw Gminy Goleszów
w Siatkówce Plażowej
!

W imieniu organizatorów
Wojciech Hławiczka
Inspektor ds. oświaty i sportu
Urzędu Gminy Goleszów


Dodał
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

2017/04/1 2017/04/3 2017/04/4 2017/04/7 2017/04/8 2017/04/9 2017/04/10 2017/04/17 2017/04/18 2017/04/28 2017/04/29
galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
© 2015 Urząd Gminy w Goleszowie
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT