Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Oddział zamiejscowy w Dzięgielowie

Grant finansowy dla Przedszkola Publicznego w Goleszowie

2020-07-13

Przedszkole Publiczne w Goleszowie - oddział zamiejscowy w Dzięgielowie uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu grantowego organizowanego przez Fundację „ING Dzieciom" oraz ING Bank Śląski pod nazwą „Dobry pomysł".

 

Kapituła konkursowa doceniała wniosek Przedszkola Publicznego w Goleszowie – oddziału zamiejscowego w Dzięgielowie, przyznając mu grant finansowy w maksymalnej kwocie 6 tyś. zł. Pozwoli to na zakup dodatkowych pomocy dydaktycznych i sprzętów niezbędnych specjalistom, w tym logopedom, terapeutom oraz wychowawcom, do pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi. Dzieci będą mogły korzystać m.in. ze ścieżek sensorycznych, klocków ciężkości, tunelu, równoważni, farb do malowania palcami, zastawu do treningu węchowego, aromatyzatora, pętli dotykowej.

 

- Cieszę się z aktywnej postawy dyrekcji i pracowników przedszkola przejawiającej się udziałem w konkursie umożliwiającym zakup dodatkowych pomocy dydaktycznych. Każda nawet najmniejsza pomoc w doposażeniu naszych przedszkoli stanowi ogromne wsparcie dla gminy. Dzięki realizacji projektu, dzieci korzystające z pomocy dydaktycznych, a także sprzętów do pracy grupowej i indywidualnej, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli lepiej funkcjonować zarówno w swojej grupie rówieśniczej, jak i środowisku rodzinnym, a później także w szkole – komentuje Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

 


Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Oddział zamiejscowy w Dzięgielowie
Przedszkole Publiczne w Goleszowie, Oddział zamiejscowy w Dzięgielowie
  

Dodał ifranek
 

Pozostałe aktualności:

Wszystkie aktualności

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: wrzesień

2020/09/2 2020/09/5
galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Senior+ Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT